Kamil (02.01.2015)

Pytanie:

Witam,

czy to prawda, że w mieście będzie kolejny market?

Pozdrawiam,

Kamil

Odpowiedź

Jerzy (31.12.2014)

Pytanie:

Jestem mieszkańcem przy ulicy Kolejowej w Szydłowcu. Obserwuję dzieci, młodzież oraz ludzi przechodzących przez skrzyżowanie ulicy Kolejowej, Folwarcznej i Kościuszki. Na ulicach tych jest bardzo wzmożony ruch samochodowy. Włos się jeży, gdy patrzę na dzieci podążające do gimnazjum, a szczególnie wracających po lekcjach, kiedy to już nie ma Straży Miejskiej w tym miejscu. To skrzyżowanie jest przez to miejscem częstych stłuczek i kolizji samochodowych. Wobec tej sytuacji, mam pytanie do p. Burmistrza: czy zależy Panu na bezpieczeństwie dzieci i ludzi przechodzącymi przez jezdnię przy tym skrzyżowaniu? Oraz jak zamierza Pan rozwiązać ten problem?

Czy mógłby Pan jako gospodarz Miasta i Gminy wpłynąć na zarządców tych ulic (nie wiem czyją są własnością: państwa, województwa, powiatu czy gminy) aby umieścili w tym miejscu światła sygnalizacyjne. Biorąc pod uwagę Pana Hasło wyborcze „Wasze problemy – moim obowiązkiem” mam nadzieję, że sugerowana sprawa sygnalizacji świetlnej na tym skrzyżowaniu nie będzie Panu obojętna.

Odpowiedź

Wiesław (26.12.2014)

Pytanie:

Czy i ewentualnie w jakim terminie doczekamy się budowy ul. Spacerowej?

Odpowiedź

Kamil (23.12.2014)

Pytanie:

Witam

Gratuluję sukcesu wyborczego i życzę samych sukcesów na drodze zawodowej, nie mniej chciałbym zapytać o harmonogram wdrożenia Pańskiego programu wyborczego? Czy jest Pan w stanie określić priorytety punktów programowych i czas wdrożenia.

Gdzie mieszkańcy znajdą informację o etapach wdrożenia tych niezwykle ważnych i ambitnych działań.W jaki sposób będzie się Pan komunikował z wyborcami o kolejnych krokach restrukturyzacji miasta.Czy biorąc pod uwagę niezwykle trudną sytuacje materialną naszej gminy podejmie Pan działania zmniejszające uposażenie burmistrza do poziomu nie przekraczającego średniej krajowej pensji brutto podawanej przez GUS?

Liczę że będzie się Pan chętnie dzielił informacjami z ludźmi którzy Pana wybrali kierując się dobrem Szydłowca.

 

Odpowiedź