Uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Szydłowcu, którzy w minione ferie zostali w domach, nie mogli narzekać na brak propozycji spędzenia wolnego czasu.

Szkoła jak co roku przygotowała dla uczniów różnorodne formy wypoczynku, zorganizowała dla nich zajęcia tematyczne, plastyczne oraz sportowe.

Więcej...

Kosmiczny Bal

09 lutego 2011roku  w Przedszkolu Samorządowym nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi  w Szydłowcu odbył się „Kosmiczny bal”.

Więcej...

Karnawał u Tęczowego Misia9 lutego przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 1 w Szydłowcu spotkały się na zabawie karnawałowej przygotowanej przez nauczycielki placówki pod hasłem „Bal u Tęczowego Misia”.

Więcej...

Wikoria Głuch

14 stycznia zakończył się ogólnopolski konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych i przedszkoli z całej Polski. Wśród laureatów znalazła się Wiktoria Głuch – uczennica II klasy szkoły podstawowej w szydłowieckim ZS im. Jana Pawła II.

Zadaniem konkursowym było namalowanie dowolną techniką plastyczną jednej z postaci ze świata bajek Disneya, a nagrodami zaproszenia dla laureatów z rodzinami na przedstawienia rewiowe „Disney on Ice – Wielka Przygoda” w Warszawie lub w Gdańsku.

Więcej...

Dzieci w Radomiu3 grudnia „klasy zerowe” z ZS im. Jana Pawła II pojechały do Radomia na imprezę mikołajkową.

Więcej...